-Всегда под рукой

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 29.08.2007
Записей: 543
Комментариев: 9534
Написано: 17511

Lilumi блог специалиста по Wordpress
§ мій блог на wordpress\'і та про вордпрес: LiluMi.org.ua

 

 

Хотите, чтобы не было этих надоедливых баннеров в ваших дневниках?
Читайте как это сделать: «AdBlock убивает рекламу»

Запис N+5

Понедельник, 08 Октября 2007 г. 13:44 + в цитатник
Ну ось. Цього я ніяк не очікував. Стільки разів сварив юзерів за необережність, а тут я сам запоров таку дурницю - вилив чай на свою клавіатуру.
Відтепер я п'ю чай без цукру, бо ну його нафіг - заледве відмив її від липучого чаю.
"відчуй себе китайцем - збери клавіатуру" Тут я вже горжусь собою, бо після процедури промивання корпусу клави та висушування її за допомогою протирання салфеткою (і чого я сьогодні на роботу чисто випадково не взяв фена) на мене чекала довга і клопітка робота по складанню кнопочок на свої місця. В цьому і полягала вся складність процесу - згадати де, на якому місці має бути та чи інша кнопка. А я згадав! склав все по місцях нікуди не підглядаючи. Помилився лише з кнопками "power" та "sleep". Тепер у мене кристально чиста і сяюча клавіатура на якій я можу спокійно написати "ручна робота by Lilumi"

клавиатура блондинки

Метки:  

одна правдива фраза

Пятница, 05 Октября 2007 г. 11:19 + в цитатник
"Девушка постоянно нуждается во внимании и опеке со стороны любимого парня, потому что, в противном случае всегда может найтись тот, кто захочет приделять ей внимание и она, в итоге, отдаст ему предпочтение"

[Анютка]

майже ідилія


Рубрики:  роздуми на тему

Видео-запись: Як правильно цілуватися

Пятница, 05 Октября 2007 г. 10:24 + в цитатник
Просмотреть видео
17475 просмотров

Настільки красивий ролік про те як треба цілуватися
Рубрики:  v memorize

Метки:  


Процитировано 16 раз

Секс. Любов. Кохання. і шо ???

Пятница, 05 Октября 2007 г. 10:14 + в цитатник
beauty sexВсе занимаются сексом,
только об этом никто не рассказывает
[моя улюблена цитата із фільму "Жорстокі Ігри"]


    Мужчина закохується в дівчину лише після сексу. Після хорошого сексу. Після КЛАСНОГО сексу! і то не назавжди. а лише допоки не переспить ще з кимось, з ким секс буде ще кращий (хоча таке собі можуть дозволити лише сміливі і сильні). А дівчата чи жінки (кому як до вподоби) закохуються перед тим як віддатися. У деяких це навіть правило: "ніякого сексу допоки я не буду впевнена, що він мене кохає (а то люди подумають, що я шалава якась)". Проте після сексу вони закохуються ще дужче. Після КЛАСНОГО сексу. Але до тих пір поки не знайдеться, ще кращий коханець.

***
    А ще дівчата хочуть сексу не рідше чим хлопці, але через те, що суспільство вороже налаштоване на такий стан речей їм доводиться себе стримувати у своїх бажаннях і чекати лише моменту, коли хлопець поставить її у становище типу: "я не виноватая - он сам ко мне пришел"

[із власних спостережень]


Рубрики:  Психологія
роздуми на тему

Метки:  

Felici Varini — художник, который опровергает перспективу

Четверг, 04 Октября 2007 г. 17:22 + в цитатник
Это цитата сообщения MariiaSi [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

взято у Memorium

Итальянский художник Felici Varini рисует обычные линии, круги и треугольники на обычных вещах — стенах, туннелях, интерьерах. Результат его работы, на первый взгляд, случайные и не симметричные фигуры. Но ломаные линии превращаются в произведение искусства, как только зритель встает в нужную точку обзора. Визуальные эффекты, которые открывает Филичи, могут вызывать шок у неподготовленных людей. Представьте сами, вы заходите в команату и ваши глаза непроизвольно сосредотачиваются на элементе, которого там нет!

Он «ломает» перспективу в прямом смысле этого слова.


Смотрим дальше

Рубрики:  v memorize


Понравилось: 1 пользователю

Эволюция под мостом:)

Четверг, 04 Октября 2007 г. 16:05 + в цитатник
Это цитата сообщения Бука_Грозная [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Гигантское граффити, изображающие ход нашей эволюции. Жаль только не смогла найти, где именно было нарисовано это граффити

Рубрики:  v memorize

три по 90 відсотків

Среда, 03 Октября 2007 г. 17:53 + в цитатник
Зигмунд Фройд і думки про секс    Прислуховуючись до різних теорій, висловів, девізів вирішив що:
- 90 відсотків людей думає про те, як вони виглядають в очах інших людей. звідси висновок - всім пофіг як ви виглядаєте, тому не переживайте що у вас прищик вискочив, бо ваш співбесідник зараз переживає через те що він їв хот-дог і немає жуйки
- 90 відсотків людей вважає себе хорошими психологами і впевнені, що можуть вирішити чужі проблеми. Я колись в поїзді познайомився із справжнім психологом, що працює за спеціальністю і з яким я проговорив весь вечір. Але він мене не переконав, що відвідувати психолога необхідно щоразу при нагоді і я не отримав змістовних порад від нього. напевно він в інституті вчився на трійки.
- 90 відсотків ваших співбесідників вважає себе розумнішими за вас. Тобто, що би ти не казав тобі скажуть: "ну ти і дурак. це ж так просто". або не скажуть, але подумають. Правда?
Рубрики:  Психологія
роздуми на тему

Шукаю квартиру в Тернополі

Среда, 03 Октября 2007 г. 17:08 + в цитатник
Шукаю квартиру в Тернополі, можна із сусідами чи хазяйкою

Приймаючи мене до своєї квартири жити ви автоматично погоджуютесь з нижче вказаним і усвідомлюєте що:

— я можу прийти у будь-який момент і у будь-який час

— я можу о другій годині ночі піти приймати ванну, а о четвертій ранку сісти на кухні пити чай і читати свіжу газету

— можу вийти о першій ночі погуляти і вернутися через день

— можу годинами теревенити по мобільному телефону

— люблю зранку просипатись під гучну музику

— можу залишити брудний посуд

— люблю дивитися фільми до пізньої ночі

— можу привести дівчину на ніч, причому на наступний раз ця дівчина буде на себе не схожа, не дивуйтесь цьому, бо це буде зовсім інша дівчина.

— а якщо у мене буде постійна дівчина, то вона може зі мною о 4-ій ранку приймати душ і ми будемо разом співати або просто стогнати

— і я взагалі знімаю з себе відповідальність за те, що у мене ліжко скрипуче — я його не купував і що дівчина стогне — я її чесно не мучив, не мордував

— а ще я можу наготувати на всіх вечерю, але це не значить, що я так буду робити часто

— я не п’ю і не курю, але приготуйтеся до того, що щовечора у смітнику, загадковим чином, буде появлятися порожня пляшка з під пива

— я не збираюся приводити купу гостей до себе (тобто до вашої квартири), але будьте готові до того, що одна дівчина на тиждень буде полюбому заходити

— у мене купа шмоток (одягу) і я буду ї х розкидувати по свої й кімнаті за годинниковою стрілкою. Дальше моєї кімнати вялятися не буде.

— я люблю поговорити, пофілосовствувати, посперечатись. Якщо ви недоосвіченні, не хвилюйтеся — я до таких з розмовами не пристаю, лише можу повчати в тому випадку, якщо бачу, що користь з цього буде.

— мої улюблені теми для розмови: комп’ютери та техніка, наукові відкриття, побутові аспекти життя, психологія відносин, секс, маркетинг та менеджмент, література та фільми, інколи політика.

— приготуйтесь до того, що через місяць ви не впізнаєте мою кімнату у вашій квартирі. Оскільки я дизайнер, то моя фантазія втілюється в реалізацію на оточуючих мене речах. Пофарбовані стіни, картини та великі фото — це мінімум на що я здатен. В планах: точкове освітлення, голуба підсвітка підвіконника, плоска стеля без люстри, стіл, що починається з підвіконника.

— якщо у вас є діти, то знайте — ї м буде приємно в мої й компанії лише якщо ї м від 5-ти до 14 років. Про красивих дочок 18-ти літнього віку — окрема розмова. А так — сміло можете лишати ї х на моє піклування та іти на вечірку.

— я можу ї сти до п’яти разів на день і по мені це не буде видно. стільки ж я буду готувати

— я дотримуюсь правила: «жінки миють посуд після ї жі, а чоловіки перед» (разом із руками)в підсумок скажу: «Зі мною не заскучаєте»перечитайте це три рази — можливо ви одразу не зрозуміли чогось. і чекаю ваших пропозицій!
Стоматолог - теорія подолання страху

Среда, 03 Октября 2007 г. 15:16 + в цитатник
стоматолог
   

        Я дуже боюся стоматологів! В мене в житті навіть був випадок, коли мене прямо від стоматологічного крісла завезли на швидкій в лікарню, перед тим вколовши мені укол адреналіну. Короче, для мене стоматолог як смерть з косою. І як тільки доля любить пожартувати над нами - моя сестра молодша стала стоматологом. Ну її боятися я ясна річ не буду. І тут я вже розумію, що тягнути далі не можна і що страх стоматологів лише в моїй уяві.
    Ну що тут скажеш: за чотири прийоми у стоматолога я щоразу втрачав свідомість, причому лише тоді коли вже все було зроблено. А я в той момент не міг зворушитися з місця і одразу ж все біле (стіни, халат, жалюзі) ставали чорними і я нічого не бачив. але я все таки це зробив. хоч я і знав, що щоразу падатиму в обморок, але я знав, що це мені необхідно. тепер у мене здорові зуби! і я не боюся стоматологів. я лише втрачаю свідомість при виді бормашинки і від запаху смаженого кальцію зубів :)
Рубрики:  Психологія


Поиск сообщений в LiluMi
Страницы: 54 ..
.. 5 4 [3] 2 1 Календарь